Pages

17 lipca 2016

Się Porobiło - cz. 162 - Bialo-czarno, czarno-biało.

Krówka, czy żyrafa w wersji ze starej fotografii ?  Bo taka jakaś faktycznie black-and-white wyszła. :)

Prostokątna resztka po szyciu piżamy krzyczała - weź mnie i szyj ! 
Forma wzoru wymusiła prosty, bardzo prosty krój koszulki. Dosłownie na bazie prostokąta, z pozostawieniem otworów na wypustki ciała (podkrój na głowę z przodu pogłębiony). Czarne obrzeża dodają trochę charakteru. Doszyte są do otworów i na ludziu dają już nawet niezły rękawek. Dolne doszycie nie ma być ściągaczem, jest tej samej szerokości, co dół koszulki. Nie bardzo przepadam za ściągaczami w takich miejscach, a i wyglądam w takiej formie nieszczególnie. Ostatnio szyłam rękawki zawsze do podkrojonych 'ramion' w ubrankach (poza reglanem), więc w końcu prosto do bólu, inaczej niż zawsze.

Zdjęcia w wakacyjnych warunkach, łapiąc jeszcze odrobinę słońca, które już gdzieś się zapodziało, na tyle dynamiczno-statyczne, na ile wiatr pozwolił.


A tu zdjęcie bawełny po kwitnieniu. Kwiat faktycznie następnej doby się już nie otworzył. Biel płatków  lekko sczerwieniała i płatki odpadły. Mam nadzieję, to co pozostało będzie tym, o czym nieśmiało myślę. ;-)2 komentarze:

 1. Bardzo fajna koszulka. Mnie się już ten wzór podobał w piżamce. :) Dziwne, że nie ma jeszcze żadnego komentarza. Osobiście, wakacyjnie byłam lekko oderwana od netu. Teraz trochę nadrabiam, na szybko, ile się da. :)
  Jak bawełna ?

  Pozdrawiam
  Anka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O Aniu, pewnie i inni poodrywali się od netu na trochę. Ale faktycznie, zauważa się mniej wpisów, chociaż patrząc na statystyki, oglądalność, czy 'przeglądalność' nie wygląda to źle. Na FB się nie przenoszę, bo tam jednak chaos, a ja tutaj cenię porządek. :)

   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...