Pages

15 września 2015

Się Porobiło cz. 130 - Słoneczna koszulka

Żółta koszulka trykotowa, bawełniana dzianina, a kolor... słonecznikowy. Taki późno letni, a może wczesnojesienny. W sam raz na teraz, gdy pogoda już nie najcieplejsza, ale jeszcze nie tak chłodno. Nabyłam dwa kupony, tzn dwa kawałki długości 1 m szerokości 1,40 m. Szkoda, że nie była to całość, bo zawsze łatwiej pracuje się z większą powierzchnią, ale i tak nieźle, bo kupony w miarę ładnie odcięte.

Poniżej zdjęcia, już ostatnie tego roku, z polowych, 'RODOSowych' warunków, czyli... wieszak wisi, gdzie się dało.


Koszulka ma długi, prosty rękaw, taki do połowy dłoni i dół z przodu wycięty po łuku, co niezbyt dobrze widać na zdjęciach, ale cóż. :-) Wszystko szyte ściegiem overlockowym, a wykończone elastycznym. 
Nie ukrywam, że bardzo się z tymi ściegami polubiłam pomimo, że szyje się wolniej niż klasycznymi i pożerają kilometry nici. 

I oczywiście, nie mogłam się oprzeć, by nie wrzucić chociaż dwóch zdjęć mojej kluseczki, która już niestety, przestaje być kluseczką. Jutro Joszko kończy 4 m-ce, ale foty są sprzed 5 dni. ;-)


8 komentarzy:

 1. Bluzka fajna, bo z tych do "kochania". Ale "kluska" to hit! Te złożone łapy na zdjęciu z kongiem (to kong, prawda?)... Niemożliwy :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe... no tak, ubranko przegrywa z wilgotnym nochalem. ;-)
   Nie, to nie kong, to zwykła, typowa produkcja dla psa, czyli kawałek gumy (akutat nie piłka, kula, tylko taki stylizowany stożek z wypustkami coś, jak kong wlaśnie) na sznurku. Nie wiedziałam, czy kong go zainteresuje, poprzednie psy nie bardzo. Teraz, póki co, joszko btrochę pogruyzie gumowe, ale woli jednak sznurki , nitki, etc. Jak przystało na psa u mnie ! ;-) Ciekawe, keidy zacznę klać na jego zainteresowania. :-)))

   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 2. Bluzka bardzo ładna, ale Joszko jest obłędnie śliczny i fotogeniczny, kluseczka?
  Pozdrawiam.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo. :-)

   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 3. bluzka fajna bardzo, ale fotka (ta druga) Joszki jest genialna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wiesz... genialna fotka ! bo genialna fotografująca ! :-P

   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
  2. Nie tylko fotografująca genialna ale i model jest na medal :)

   Usuń
  3. Tia... tylko ta Pchła jest, jak pchła. Ruchliwa, jak... pchła.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...