Pages

25 maja 2012

Się nic nie robi

Tak właściwie powinnam napisać. Lenistwo, przemęczenie, niemoc tffu-rcza ;-) Plus tzw. codzienność. Jak zwał, tak zwał. Efekt ten sam...
Ale ugrzęzłam w pewnej grze. Ja, osoba jak dotąd odporna na wszelkie elektroniczne gierki. Tak, wciągnęło mnie i póki co, jest mi z tym dobrze. ;-)
Pewnie nie jestem z tym sama, co ? ;-) Coś też hmm... 'ukrywacie' ?

Potworowe ogrodnictwo, czyli... Monster World
6 komentarzy:

 1. Hmmm, ja jestem totalnie oporna na gry. Swego czasu pogrywałam w biedronki, taka sobie gierka dla pierwszoklasistów, gdzie strąca się kilka biedronek w tym samym kolorze. Ale ja tak mam, że mi czasu szkoda, zaraz sobie myślę, co bym w tym czasie mogła zrobić... choć gry bywają odstresowujące i całkiem miłe. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, gry komputerowe mnie nigdy nie pociągały. ZX-Spectrum, Atari.. te chodzące ludziki, zjadające kulki, eee... nigdy ! Pierwsze PC-ty, tu już bywały ambitniejsze, logiczne, to i owszem, sporadycznie pogrywałam. W komórkach, to nawet nie widziałam, jakie posiadam, bo potrafiłam nigdy nie wejść do folderu. :))) A teraz... ogród, sadzenie roślin (fakt, udziwnionych nieco), zbiory, kalkulowanie, co i kiedy lepiej posadzić, organizowanie architektury, zagospodarowywanie przestrzeni zielonej... oczywiście jakieś sprzedaże, misje, by zarobić walutę, czy paliwo do produkcji słodyczy - bo gra się opiera na roślinkach i słodyczach, to w sumie sympatyczne środowisko. :)))
   I przy okazji szok, jaka wielka jest społeczność Monster World ! :)

   Usuń
  2. No jak roślinki to słodko, całkowicie nie jestem w temacie. W sumie nie żałuję, ale jakoś tak świat gier mi umyka koło nosa. Nie wiem sama czy dobrze to czy źle :)

   Usuń
  3. P.s. Atari i ludziki zjadające różne przedmioty kojarzą mi się z czymś nie do opanowania. Jak się gra wgrywała to te ludziki chodziły bez ładu i składu, bez sensu, do dziś jest to dla mnie synonim chaosu ;)

   Usuń
 2. Teraz brakuje mi czasu na gry komputerowe, ale kilka lat temu fascynowałam się grami, szczególnie RPG i przygodowymi. Sporo godzin spędziłam przed komputerem i świetnie się bawiłam:)
  Widzę, że w Monster World gra się na Facebooku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba czasami trzeba na jakiś czas oderwać się o typowych prac. W sumie, nawet tworząc coś, też nie można tego robić hurtem, prawda ? ;)
   Tak, Monster World jest na FB.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...