Pages

31 sierpnia 2011

Przędzie się ...

... życia nić.
 Natura przędzie sama. Często sobie z tego nie zdajemy sprawy. A jaka krucha, a zarówno mocna jest nić pajęcza. Zawsze mnie fascynowała. A jej lekkość naprawdę trudno jest uchwycić 'ostro' obiektywem. Teraz, tylko czekać, gdy ranem zaczną oplatać pola i mienić się porannym światłem.

 Bardzo nastrojowy utwór Zakopowera. Oni ogólnie maja, wg mnie dość dobre słowa w swych utworach. Szkoda, że cześć ludzi nie słyszy słów, tylko śpiewny refren tytułowej piosenki 'Boso'.


Tak mnie trochę wzięło na przemijanie nie tylko pod wpływem pogody, ale takich zwykłych obserwacji otoczenia. Dociera powoli do mnie, że i moje psy się starzeją. Niestety...

4 komentarze:

 1. Jak mówi stare, wyświechtane przysłowie - Nikt się młodszy nie robi.. a z psami to tak niestety jest, że żyją o wiele krócej od nas. Moja sunia też ma już ponad 10 lat - nikt nie wie ile bo jest "schroniskowa". Pajęczyna śliczniutka a muzyczka milutka. Pozdrawiam Cię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi sie podoba ta piosenka,powiedz jak ja zdobyc ?
  A zdjecie pajeczyny jest super !Pobudza moja wyobraznie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ano, tak jest.
  No nic, trzeba się cieszyć każdym dniem, mimo wszystko. :-)I nie dawać się smutkom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Alinko, to utwór z ostatniej płyty tego zespołu. Najpewniej więc nabywając całą płytę. Nie wiem w jakim formacie chciałabyś utwór, bo może w necie coś się da. bywa, że już i nasi wykonawcy sprzedają swe płyty w wersji elektronicznej przez net.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...